Centrum modelowania sylwetki

Modelowanie sylwetki polega na redukcji tkanki tłuszczowej, budowaniu masy mięśniowej, kształtowaniu ciała i ujędrnianiu skóry. W Innovation Clinic oferujemy Pacjentom opiekę lekarzy specjalistów, kosmetologów i fizjoterapeutów, którzy pomogą dobrać indywidualne programy dopasowane do Państwa potrzeb.

Oferujemy procedury nieinwazyjne oraz leczenie chirurgiczne.

W celu trwałego usunięcia tkanki tłuszczowej, także tej opornej na dietę i ćwiczenia, proponujemy zabieg nieinwazyjny jakim jest kriolipoliza. Zabieg  polega na nieodwracalnym zniszczeniu komórek tłuszczowych przez niską temperaturę, które zostaną następnie usunięte z organizmu w sposób naturalny, wraz z produktami przemiany metabolicznej.

Pacjentom zdecydowanym na procedury chirurgiczne oferujemy liposukcję strzykawkową oraz liposukcję ultradźwiękową. Liposukcja ultradźwiękowa jest najbardziej zaawansowaną technologicznie formą leczenia zabiegowego miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, zabieg przeprowadzamy w warunkach Sali operacyjnej, przez doświadczony zespół chirurgiczny. Zastosowanie ultradźwięków czyni ten zabieg bezpieczniejszym, mniej traumatyzującym i bardziej precyzyjnym od klasycznej liposukcji podciśnieniowej.

Tkanka tłuszczowa pobrana metodą liposukcji może być następnie specjalnie przygotowana i podana Pacjentowi w formie lipotransferu. Lipotransfer to naturalny, autologiczny wypełniacz, który nie tylko posiada właściwości wolumetryczne ale również zawiera komórki macierzyste, eliksir młodości, który odnawia i regeneruje okolicę w którą zostanie podany.

Za pomocą lipotranseru możemy modelować i powiększać piersi, pośladki, prącie, materiał ten możemy również wykorzystać do wolumetrii twarzy, do wypełnienia doliny łez, do odmłodzenia szyi i dłoni.

Zabiegiem uzupełniającym i skracającym okres rekonwalescencji po kriolipolizie i po liposukcji jest endermologia i fala uderzeniowa.

Endermologię proponujemy Pacjentom również jako oddzielną procedurę usuwającą obrzęki limfatyczne, zastoje wody w organizmie, w celu wysmuklania sylwetki, ujędrniania skóry całego ciała i usuwania cellulitu.

Fala uderzeniowa rozbija złogi tkanki tłuszczowej, zrosty, zastoje, wykorzystujemy ją w celu usuwania nierówności skórnych, cellulitu i wiotkiej skóry.

Do modelowania i rzeźbienia mięśni wykorzystujemy technologię fali uderzeniowej i radiofrekwencji. Zabieg powoduje supramaksymalne skurcze mięśni przy braku współpracy ze strony Pacjenta – energia wyzwalana przez urządzenie stymuluje Państwa mięśnie do pracy jak podczas treningu natomiast Państwo podczas zabiegu nie musicie wykonywać żadnej pracy. Dodatkowo radiofrekwencja powoduje podgrzanie okolicy zabiegowej redukując tkankę tłuszczową i napinając skórę.

Aby poprawić jakość skóry i jej aparatu podporowego w Innovation Clinic stosujemy również iniekcje z preparatów na bazie stabilnych kompleksów kwasu hialuronowego i kwasu polimlekowego. Preparaty te zwiększają gęstość skóry, odmładzają ją oraz stymulują syntezę nowych włókien sprężystych odpowiedzialnych za prawidłowa jędrność skóry brzucha, ud, pośladków i ramion.

Bardzo cenionym przez Pacjentów zabiegiem redukującym tkankę tłuszczową oraz napinającym i unoszącym skórę jest również HIFU. Technologia skoncentrowanych ultradźwięków ujędrnia i modeluje ciało, napina aparat podporowy skóry, unosi pośladki, wysmukla plecy, uda i brzuch.

Pacjentkom, które chciałyby unieść piersi lub powiększyć ich rozmiar proponujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. W Innovation Clinic pracujemy na najwyższej jakości implantach i narzędziach chirurgicznych, w celu zapewnienia Pacjentkom pięknych, naturalnych efektów i najwyższego profilu bezpieczeństwa.

Centrum Modelowania Sylwetki Innovation Clinic oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania na najwyższym poziomie. Aby zmaksymalizować efekty terapii i utrwalić ich działanie oferujemy również pełna diagnostykę i leczenie zaburzeń endokrynologicznych, indywidualne plany żywieniowe i opiekę psychodietetyka oraz treningi personalne w Centrum Aktywności Fizycznej i Odnowy Biologicznej Innovation Gym.